PROČ - o kampani

#ZměňToZaPlentou kampaň, do které se může zapojit každý.


Právě startuje registrace do nové outdoorové kampaně „ZměňToZaPlentou“. Cílem kampaně je vnést do společnosti naději a podpořit u voleb demokratické strany. Do kampaně se může zapojit jednotlivec nebo skupina lidí, kteří se chtějí postavit za své názory, a inspirovat tak ostatní. První vlna billboardů a plachet bude viset nejpozději v prvním červencovém týdnu, pokud se nám podaří objednat alespoň 100 reklamních ploch. Už nyní máme 50 objednávek z různých koutů republiky. Formát kampaně volně navazuje na projekt #stydímsezasvéhopremiéra, vzpomínkové video naleznete ZDE.

V rámci kampaně chceme zaplavit veřejný prostor pozitivními hesly odkazujícími na hodnoty, které ve společnosti chybí nebo potřebují posílit. Kampaň má zároveň připomenout, že skutečná změna je možná u voleb – tedy za plentou. Slogany se dostanou k veřejnosti prostřednictvím billboardů a plachet. Vše si platí lidé, kteří se do kampaně zapojí. Každý má možnost pořídit si některý z nosičů a umístit jej ve svém okolí nebo na místě, které uzná za vhodné. V případě billboardů je v ceně vše, i pronájem výlepové plochy - stačí objednat a my všechno zařídíme. Objednávky se scházejí z celé republiky, například z Brna, Smilkova, Černilova, Prahy, Brandýsa nad Labem, Ústí nad Labem, Ostravy, Hradce Králové, Dvora Králové nad Labem, Berouna, Frýdku-Místku, Březí u Mikulova, Vrchlabí nebo Kostelce nad Černými lesy. V případě zájmu bude kampaň pokračovat až do voleb.

Vzory billboardové kampaně

Kladete si otázku proč se zapojili jiní?

Veronika Jiravová, máma 3 dětí, Kostelec nad Černými lesy:

Chci inspirovat své okolí, jak se veřejně postavit za své názory a postoje. Není mi jedno v jaké zemi žiji a kdo jí vládne. Každý sám jsme jen zrnko písku, ale společně můžeme dokázat velké věci.

Zuzana Vránová:

Ve společnosti není jen zlo nebo apatie. Ve společnosti je pořád spousta báječných lidí, kteří ale někdy nejsou vidět přes všechny ty sprosté křiklouny. Je potřeba národu ukázat, že to s námi jako s celkem není tak zlé - musíme si navzájem dát vědět, že jsme pořád tady a že lidé, kteří jsou si blízcí v názorech a hodnotách, jsou všude kolem. Nejsme v tom sami a společně to dáme! Víc pozitivních podnětů do veřejného prostoru! Víc naděje v důstojnou budoucnost! Víc víry, že to dobře dopadne, protože jsme silní a je nás spousta.

Další motivující texty lidí zapojených do kampaně, naleznete ZDE

 

Zapojit do kampaně se může opravdu každý, jak se do kampaně zapojit?

 

Postup je velmi jednoduchý:

 • vyberete si, zda chcete plachtu nebo billboard
 • zvolíte slogan, se kterým nejvíce souzníte
  • Skutečný vlastenec nestraní Kremlu.
  • Změň to za plentou.
  • Slušnost není slabost.
  • Laskavost je mocnější než urážky.
  • Za Covid vláda nemůže, za zbytečně zmařené životy ANO.
  • Slušnost není luxus.
  • Make pravda & láska cool again.
  • Společně to dáme

VIZUÁLNÍ PODOBU BILLBOARDŮ A PLACHET NALEZNETE ZDE.  

 • vyberete si variantu s fotkou či bez
 • chcete-li přidat podpis, zvolíte formát podpisu
 • zadáte kontaktní údaje, na které vám pošleme fakturu.

Chcete se připojit a inspirovat své okolí?  VYPLŇTE FORMULÁŘ ZDE. Vyplnění Vám zabere 5 - 10 min času. V první polovině června pošleme zálohovou fakturu a další informace. První vlna billboardů bude viset nejpozději v prvním červencovém týdnu. Plachty vám odešleme poštou, abyste je mohli vyvěsit sami.

Chcete se připojit a inspirovat své okolí? Prostě se přidejte k nám! Těšíme se na spolupráci.  

V případě nejasností se nám, prosím, ozvěte:

Veronika Jiravová, e-mail: veronika.jiravova@centrum.cz

Eva Lee, e-mail: eluumu@gmail.com

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting