Dopis panu Havránkovi

writing-1149962_1920.jpgVážený pane Havránku,

zasáhla nás Vaše slova v Otázkách Václava Moravce 25. 4. 2021 a rádi bychom Vám a Vašim blízkým vyjádřili touto cestou upřímnou soustrast. Zároveň Vám chceme poděkovat za způsob, jakým jste popsal svou zkušenost s vyšetřováním tragické události ve Vrběticích. 


Oslovilo nás, jak trpělivě jste vysvětloval a upřesňoval své postoje a nenechal se unést emocemi, na které máte plné právo. Jak moc se Váš projev odlišoval od řady našich politiků, kteří zesměšňují a urážejí jen,aby na sebe sobecky strhli pozornost a ukrojili si tak z mediálního prostoru!


Víme, že demokracie potřebuje péči. Proto jsme zapojeni do řady občanských aktivit a spolků a zajímáme se o veřejné dění. V rozhodování vlády postrádáme skutečný zájem o prospěch lidí a v případě Vrbětic pak také vyjádření sounáležitosti pozůstalým. 


Není nám lhostejné, jak s vrbětickou kauzou nakládají někteří naši političtí představitelé, jak handlují s pravdou jen kvůli politickým preferencím. Nesouhlasíme také s tím, jakých reakcí se Vám a vlastně i nám všem dostává z úst premiéra, ale především prezidenta ČR. 


Děkujeme za Vaše veřejné vystoupení! Velmi rádi Vás podpoříme při zaslání avizovaného otevřeného dopisu prezidentovi a premiérovi, při uspořádání piety a vzniku pietního místa.


Srdečně s pozdravem

Marie Seidlová

Veronika Jiravová

Lucie Javůrková

Radka Severová

Jaroslav Martínek

Lucie Šíchová

Michaela Suchánková

Jakub Omrt

Kateřina Šírová

Petr Hoška

Pavel Miller

Ondřej Bednář

Veronika Vendlová

Eva Lee 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.