#ZměňToZaPlentou - outdoorová kampaň, do které se může zapojit každý. VIZUÁLNÍ PODOBA BILLBOARDŮ A PLACHET ZDE

Cílem kampaně je vnést do společnosti naději a podpořit u voleb demokratické strany. Chceme zaplavit veřejný prostor pozitivními hesly odkazujícími na hodnoty, které ve společnosti chybí nebo potřebují posílit. Kampaň má zároveň připomenout, že skutečná změna je možná u voleb – tedy za plentou. První vlna billboardů a plachet bude viset nejpozději v prvním červencovém týdnu.

Slogany se dostanou k veřejnosti prostřednictvím billboardů a plachet. Vše si platí lidé, kteří se do kampaně zapojí. Každý má možnost pořídit si některý z nosičů a umístit jej na místě, které uzná za vhodné. V případě billboardů je v ceně vše, i pronájem výlepové plochy. (Deadline objednávek 30.6.2021)!

Vzory billboardové kampaně

Zapojit se do kampaně může opravdu každý (jednotlivci i skupiny). Postup je jednoduchý:
  • vyberete si, zda chcete plachtu nebo billboard
  • zvolíte slogan, se kterým nejvíce souzníte:

✌️ Změň to za plentou. ✌️ Slušnost není slabost. ✌️ Make pravda & láska cool again. ✌️ Za Covid vláda nemůže, za zbytečně zmařené životy ano. ✌️ Laskavost je mocnější než urážky. ✌️ Skutečný vlastenec nestraní Kremlu. ✌️ Slušnost není luxus. ✌️ Společně to dáme. ✌️

  • vyberete si variantu s fotkou či bez
  • chcete-li přidat podpis, zvolíte formát podpisu
  • zadáte kontaktní údaje, na které vám pošleme fakturu.

Chcete se připojit a inspirovat své okolí?  VYPLŇTE FORMULÁŘ ZDE (vyplnění zabere 5 - 10 min.). V první polovině června pošleme zálohovou fakturu a další informace. První vlna billboardů bude viset nejpozději v prvním červencovém týdnu. Plachty odešleme poštou, abyste je mohli vyvěsit sami.

Chcete se připojit a inspirovat své okolí? Prostě se přidejte!

V případě nejasností se nám, prosím, ozvěte:

Veronika Jiravová, e-mail: veronika.jiravova@centrum.cz

Eva Lee, e-mail: eluumu@gmail.com

  
Kladete si otázku, proč se zapojili jiní?

Veronika Jiravová, máma 3 dětí, Kostelec nad Černými lesy:

Chci inspirovat své okolí, jak se veřejně postavit za své názory a postoje. Není mi jedno v jaké zemi žiji a kdo jí vládne. Každý sám jsme jen zrnko písku, ale společně můžeme dokázat velké věci.

Zuzana Vránová:

Ve společnosti není jen zlo nebo apatie. Ve společnosti je pořád spousta báječných lidí, kteří ale někdy nejsou vidět přes všechny ty sprosté křiklouny. Je potřeba národu ukázat, že to s námi jako s celkem není tak zlé - musíme si navzájem dát vědět, že jsme pořád tady a že lidé, kteří jsou si blízcí v názorech a hodnotách, jsou všude kolem. Nejsme v tom sami a společně to dáme! Víc pozitivních podnětů do veřejného prostoru! Víc naděje v důstojnou budoucnost! Víc víry, že to dobře dopadne, protože jsme silní a je nás spousta.

Další motivující texty lidí zapojených do kampaně, naleznete ZDE.

*****

Formát kampaně volně navazuje na projekt #stydímsezasvéhopremiéra (vzpomínkové video naleznete ZDE). 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.